sobota, 18 października 2014

Remiza - część II
Kontynuując opis pomieszczeń w naszej jednostce, przenieśmy się teraz na zaplecze. Druhowie mają tu do dyspozycji dwa a w zasadzie trzy małe pomieszczenia. Biuro, kuchnie oraz WC.

Zacznijmy może od kuchni.


Luksusów to może tu nie mamy, ale można powiedzieć, że kuchnia jak na nasze potrzeby jest wystarczająco wyposażona. Kilka mebelków, mikrofalówka, czajnik. Przydała by się jeszcze mała lodóweczka ale póki co finanse nie pozwalają na taki wydatek.

Niestety z braku miejsca musi w tym pomieszczeniu znajdować się również pralka. Nie brakuje także gadżetów przypominających, że to jednak pomieszczenie OSP.


Obok jest kabina z natryskiem, z której strażacy mogą skorzystać po akcji, oraz WC w razie gdyby...

Przejdźmy może teraz do salki konferencyjnej. To tu właśnie odbywają się zebrania zarządu oraz spotkania z druhami. Spędzamy tam sporo czasu więc staramy się ażeby był tam zawsze porządek.W narożniku znajduje się szafa z dokumentami. Jest tego sporo to i szafa duża. Na ścianie kilka dyplomów, pucharów...

No i druga szafa. Również sporych gabarytów. W niej znajdziemy między innymi ubrania koszarowe czy wyjściowe. Znajdują sie tam także niezbędne artykuły biurowe.A to już biurko naszego Prezesa. A na nim... wszystko czego potrzebuje do pracy. 
Tak w telegraficznym skrócie wygląda nasza jednostka. Gdyby ktoś chciał zobaczyć ją na żywo - zapraszamy. Wiecie gdzie nas szukać.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz